Smart Hotel, Gdańsk
Jak zaplanować wyjazd służbowy w trybie
Przyjazd
Wyjazd
23 lutego 2023

Dynamizm, komfort, mobilność, elastyczność – oto wartości na wagę złota w podróżach służbowych i wyjazdach biznesowych. Gdy liczy się każda godzina, celów do realizacji jest cała masa, a grafik pęka w szwach, należy mądrze zaplanować wyjazd w delegację. Na co zwrócić uwagę, planując taką produktywną eskapadę? Jako przykład obierzemy sobie tętniące życiem, także tym biznesowym, Trójmiasto.

Po pierwsze – lokalizacja 

Choć przy rozmowach biznesowych coraz częściej posiłkujemy się internetowymi chmurami umożliwiającymi „spotkania” online, nic nie zastąpi kontaktu na żywo, z możliwością uścisku dłoni czy wspólnego wypicia kawy. To nieoceniona wartość, zwłaszcza w ważnych momentach współpracy, wymagających stosownego szacunku i zaangażowania w nawiązaną relację. 

Podróż biznesowa wiąże się zwykle z szeregiem różnych spotkań, które mogą odbywać się w odmiennych częściach miasta. W Gdańsku znajduje się co najmniej kilka dużych centrów biznesowych z nagromadzeniem siedzib dużych spółek. Są wśród nich: Olivia Business Centre, Alchemia, Pomorski Park Naukowo-Technologiczny czy nowe obiekty biurowe na terenie dawnej Stoczni Gdańsk. 

Przybywając nad morze, warto więc wybrać sobie bazę wypadową, której umiejscowienie na mapie zminimalizuje odległości i czas dojazdu do najważniejszych punktów. Właśnie taką jak hotel w Gdańsku Wrzeszczu, czyli w samym sercu Trójmiasta.  

Co ważne, Hotel Smart znajduje się również w bliskiej odległości od najważniejszych węzłów komunikacyjnych – Dworca PKP Gdańsk Wrzeszcz (700 metrów) czy Portu Lotniczego Gdańsk (ok. 10-15 minut jazdy samochodem lub autobusem). Ponadto, hotel umiejscowiony jest u styku dwóch najważniejszych traktów komunikacyjnych aglomeracji – Alei Grunwaldzkiej i Trasy Słowackiego co wyróżnia go wśród szerokiej oferty noclegów w Gdańsku

Ci, których celem podróży biznesowej do Trójmiasta jest udział w targach, docenią z pewnością fakt, że hotel Smart znajduje się w odległości mniejszej niż 5 km od Centrum Wystawienniczo-Kongresowego Amber Expo w Gdańsku i w podobnej odległości od leżącej na granicy Gdańska i Sopotu Ergo Areny.

Po drugie – udogodnienia

Życie lubi zaskakiwać. Niewygodne łóżko, niewyprasowana koszula czy niedziałający internet potrafią skutecznie popsuć nawet najbardziej misterny plan. Uniknąć tych problemów pomoże hotel z odpowiednim zestawem udogodnień dla osób pracujących. Smart Hotel zaprojektowany został właśnie z myślą o dynamicznych osobach, które przyjeżdżają do Gdańska w bardzo konkretnych celach. Dotyczy to każdego detalu, łącznie z ultrawygodnymi materacami w łóżkach. Goście zawsze mogą liczyć też na przyjazną i kompetentną obsługę, która nadejdzie z pomocą w kryzysowych momentach.

Warto też pamiętać, że nawet najskrupulatniej zaplanowany pobyt może nie obejść się bez drobnych improwizacji. W tym kontekście warto wspomnieć o bezpośrednim otoczeniu Smart Hotelu, czyli nowej dzielnicy Garnizon. W zasięgu krótkiego spaceru znaleźć można tu praktycznie wszystkie przydatne usługi, począwszy od wszechstronnej gastronomii, poprzez pralnię, sklepy i myjnię samochodową, aż po salony piękności, fryzjerów i dentystów.

Po trzecie – budżet 

Nie da się ukryć, że relacja jakość /cena to kluczowy aspekt planowania podróży służbowej, a odpowiednie sprofilowanie oferty obiektu noclegowego do potrzeb ma z reguły decydujące znaczenie. Wyjazdy biznesowe są z reguły niedługie i bardzo intensywne, co sprawia, że czas spędzony w samym obiekcie ograniczony jest do minimum. W tej sytuacji wybór przepełnionych atrakcjami dużych i głośnych hoteli, a tym bardziej tzw. resortów wakacyjnych, nie ma większego sensu.

Smart Hotel Gdańsk to przykład obiektu, który za dogodną cenę oferuje wszystkie atuty pożądane przez osoby odbywające podróże służbowe. Warto sprawdzić też pakiety hotelowe - pozwalają one wybrać nocleg w Trójmieście w dogodnym terminie jeszcze taniej. Czyli wbrew pozorom można znaleźć tani hotel w Gdańsku nie tracąc na jakości usług.  

Po czwarte – zaufanie

Wybierając miejsce noclegowe na podróż służbową, nie warto podejmować zbędnego ryzyka. Czasem może okazać się to poważnym błędem – wszelkie komplikacje związane z pobytem mogą odbić się czkawką i nieosiągnięciem postawionych celów.

Warto więc stawiać na sprawdzone marki. Smart Hotel Garnizon zbiera wysokie oceny gości już od lat. Cenią oni sobie doskonałe możliwości logistyczne, położone blisko udogodnienia, a także kwestię najważniejszą w przypadku hotelu – dobre warunki do wypoczynku po ciężkim dniu i przed kolejnymi wyzwaniami. Właśnie dlatego z obiektu często korzystają muzyczne gwiazdy, które koncertują w położonym niedaleko klubie muzycznym Stary Maneż. Kto jak kto, ale oni wiedzą, gdzie mogą liczyć na spokój i dobry serwis! 

ul. Słowackiego 3
80-257 Gdańsk, PL

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij