Smart Hotel

Restauracja Słowacki

Kochani Goście, przygotowujemy dla Was miłą niespodziankę, jaką będą zmiany w naszym Bistro Słowacki. W związku z wdrażaniem nowego konceptu od 1.10.2018 r. zapraszamy wyłącznie do skorzystania z oferty śniadaniowej, od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30 - 10:00 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 6:30 - 11:00. Już niebawem będzie nam miło zaprosić Was do poznania pełnej, odświeżonej oferty Bistro Słowacki.

Szef Kuchni bazując na swoim doświadczeniu zdobytym za granicą oraz pracą z najlepszymi szefami kuchni w Polsce i na Świecie tworzy wizję opartą na gotowaniu w duchu slow food.

Najważniejsza dla niego jest sezonowość, starannie dobrane składniki najwyższej jakości, świeże zioła, unikalne kompozycje i przede wszystkim gotowanie z pasją. Finezja w każdym detalu. Swoją sztuką kulinarną gwarantuje gościom naturalność , zdrowie i niepowtarzalny smak.

Wszystkie potrawy przygotowane przez niego są z ekologicznych i świeżych produktów a karta menu jest oparta z połączenia polskiej tradycji z najlepszymi elementami i trendami kuchni europejskiej

Główne smaki dominujące w karcie są inspirowane według nowoczesnej wizji i przy użyciu najnowszych technik kulinarnych będących domeną Szefa Kuchni.

Więcej informacji na: http://facebook.com/bistroslowacki

Rezerwacje i informacja: 58 760 76 86 lub bistro@hotelsmart.pl